Rekomendacijos

 • Aktualu paminėti, kad automobilyje yra 3 arba 4 pagrindiniai filtrai. Tai alyvos filtras, kuro filtras, oro filtras ir salono oro filtras (jo gali nebūti senesniuose automobiliuose). Žinoma, įvairių filtravimo sistemų automobilyje gerokai daugiau, tačiau čia pakalbėsime apie šiuos 4 pagrindinius filtrus.

  Alyvos filtras. Pagrindinė šio filtro paskirtis – išvalyti alyvą, cirkuliuojančią automobilio variklyje. Alyvos filtras privalo būti keičiamas kaskart kai automobilyje yra keičiama variklio alyva.

  Oro filtras. Pagrindinė šio filtro paskirtis – išvalyti į variklio uždegimo sistemą patenkantį orą. Jį rekomeduojama taip pat keisti kartu su alyva ir alyvos filtru. Tačiau serviso specialistai gali patarti ir nekeisti šio filtro keičiant alyvą, jei filtro būklė yra labai gera. Bet vieną kartą į metus oro filtrą pasikeisti privalu.

  Kuro filtras. Pagrindinė šio filtro paskirtis – išvalyti kurą, patenkantį į uždegimo sistemą. Paprastai tariant, rekomenduojama kuro filtrą keisti kas antrą kartą keičiant automobilio variklinę alyvą. Reguliarus kuro filtro keitimas ypač aktualus vairuojantiems dyzelinu varomus automobilius, o taip pat naudojantiems ne Europos Sąjungoje pagamintą dyzelinį kurą.

  Salono oro filtras. Kaip jau minėjome, šio filtro gali ir nebūti senesniuose (iki 2000 m.) automobiliuose. Salono oro filtro pagrindinė paskirtis – išvalyti nuo dulkių, kvapų ir kt. orą, patenkantį į automobilio saloną. Taigi, savalaikis šio filtro keitimas gali tiesiogiai įtakoti vairuotojų ir keleivių sveikatą. Salono filtrą reikia keisti ne rečiau kaip vieną kartą į metus, o važinėjantiems dulkėtais, neasfaltuotais keliais – ir porą kartų į metus. Rekomenduojame naudoti anglimi dengtus filtrus. Nors jie brangesni, tačiau žymiai geriau sulaiko kvapus, kokybiškiau išvalo į automobilio saloną patenkantį orą.

  Autoservisas Vilniuje eSERVISAS.eu siūlo automobilio vėdinimo sistemos (salono, ventiliacijos angų) valymą nuo dulkių, alergenų ir kitų kvėpavimo takams kenksmingų medžiagų. Naudojama aukščiausios kokybės BEHR technologija.

2011-2015 UAB eSERVISAS.eu Visos teisės saugomos.