Dažniausiai užduodami klausimai

 • Koks Jūsų darbo laikas?

  Mūsų servisas dirba darbo dienomis nuo 8:00 val. iki 20:00 val., o šeštadieniais – nuo 9:00 val. iki 15:00 val.

  Kokius automobilius Jūsų servisas remontuoja?

  Mūsų servise remontuojami visų markių lengvieji automobiliai, mikroautobusai (taip pat ir paaukštinti bei pailginti) bei lengvieji krovininiai automobiliai.

  Ar atliekate automobilių, kuriems galioja gamintojo garantija, techninę priežiūrą?

  Taip. Mūsų servise galima atlikti visų markių automobilių garantinę techninę priežiūrą, o ją atliekant mūsų servise, gamintojo suteikta garantija automobiliui lieka galioti.

  Lietuvos Respublikos Konkurencijos taryba 2009 m. gruodžio 24 d. nutarimu įpareigojo naujus automobilius parduodančias įmones pakeisti garantijos taikymo sąlygas, kad automobilių garantinio laikotarpio metu atlikus automobilio techninę priežiūrą pas nepriklausomus remontininkus, neprarandama galimybė naudotis automobilio garantiniu aptarnavimu (remontu).

  Ar reikia automobilio remontui Jūsų servise užsirašyti iš anksto?

  Rekomenduojame užsirašyti iš anksto. Žinoma, jei remontas smulkus (pvz.: pakeisti perdegusią lemputę ar pan.), užsirašyti nereikia. Tačiau jei planuojate didesnės apimties automobilio remontą, užsirašyti rekomenduojame iš anksto. Tai galite padaryti telefonu 8-659 97303 arba el.paštu auto@eservisas.eu

  Ar galite mano automobilį patys nuvaryti į servisą, jį suremontuoti ir grąžinti atgal?

  Taip. Mūsų darbuotojai atvyks į bet kurią vietą Vilniaus mieste (biurą, namus ar pan.) ir paims Jūsų automobilį, o suremontuotą automobilį grąžins Jums. Jei Jūsų automobilis yra važiuojantis, tokios paslaugos kaina yra nuo 20 Lt. (tik automobilio paėmimas) arba nuo 35 Lt. (automobilio paėmimas ir pristatymas). Jei automobilis nevažiuoja, automobilio gabenimas iki mūsų serviso kainuoja 80 Lt. Kainos pateiktos be PVM.

  Ar suteikiate garantiją serviso darbams ir detalėms?

  Taip. Mūsų servise visus remonto darbus atlieka tik kvalifikuoti specialistai, vadovaudamiesi aukščiausiais automobilių ir jų atsarginių dalių gamintojų keliamais techniniais reikalavimais. Jei detalės buvo įsigytos mūsų servise, tuomet serviso darbams ir detalėms suteikiame 6 mėn. garantiją. Jei klientas automobilio remonto darbams reikalingas detales pateikia pats arba pageidauja, kad jo automobilis būtų remontuojamas nesilaikant techninių reikalavimų (pvz.: pageidauja pakeisti tik vieną automobilio amortizatorių ir pan.), tokiu atveju mūsų servisas gali apskritai atsisakyti remontuoti automobilį arba netaikyti jokios garantijos nei detalėms, nei remonto darbams. Taip pat trumpesnis garantinis laikotarpis taikomas, jei remontuojamas specialusis transportas (taksi, saugos tarnybų, policijos ir pan. automobiliai).

  Kiek kainuoja automobilio remontas?

  Automobilio detalių keitimas ar kitas remontas užtrunka labai nevienodai. Tai priklauso nuo automobilio markės (kartais net nuo komplektacijos) bei konkrečios detalės keitimo ypatumų, sudėtingumo. Mūsų servise remonto trukmė yra griežtai apskaičuojama pagal automobilių gamintojų tokių darbų trukmės rekomendacijas. Naudojantis specializuotomis programomis apskaičuojama, kiek konkrečiai (minučių, valandų) užtruks vienas ar kitas remonto darbas. Šis skaičius yra padauginamas iš mūsų servise tą dieną galiojančio darbų atlikimo valandinio įkainio. Taip gaunama bendra remonto darbų suma. Žinoma, į šią kainą nėra įskaičuota reikalingų detalių kaina. Už jas mokama papildomai.

  Ar taikote kokias nors nuolaidas?

  Taip. Pas mus galima įsigyti Kliento kortelę, kuri suteikia 10% nuolaidą serviso paslaugoms ir detalėms. Kortelė išduodama tik fiziniams asmenims. Įmonės, pasirašiusios su mūsų servisu sutartį, iš karto gauna nuolaidą automobilio remonto darbams ir detalėms. Nuolaidos dydis priklauso nuo automobilių parko dydžio bei kitų aplinkybių ir yra aptariamas su kiekvienu klientu individualiai.

2011-2015 UAB eSERVISAS.eu Visos teisės saugomos.